Twoje ciepło pod kontrolą

NOEL to również system inteligentnego zarządzania ogrzewaniem w domu i mieszkaniu.

Ustaw swoją komfortową temperaturę
na każdą porę dnia i nocy…

... kiedy wstajesz

... podczas śniadania

... kiedy jesteś po za domem

... kiedy śpisz

Ustaw swoją komfortową temperaturę
wszystkich pomieszczeń oddzielnie…

Twój dom, Twoje warunki – z systemem NOEL, ciepło dostosowane do Twoich potrzeb!

Zapomnij o ustawieniach uniwersalnych dla całego domu. Z systemem NOEL możesz precyzyjnie dostosować temperaturę dla każdego pomieszczenia. Wyobraź sobie, że twój salon ma temperaturę idealną do relaksu, sypialnia jest przytulnie ciepła, a w kuchni jest nieco chłodniej. To wszystko jest możliwe dzięki elastycznym ustawieniom systemu NOEL, każdy może dostosować temperaturę do swojego gustu w swoim ulubionym kąciku dlatego każdy z domowników może czuć się wyjątkowo.

A co w przypadku mroźnych nocy lub niespodziewanych spadków temperatury? System NOEL dba o Twoje bezpieczeństwo i komfort. Z funkcją antyzamrożeniową nie musisz się martwić o zamrażanie rur czy grzejników.

Eko-Inteligentne Zarządzanie Ciepłem
Dobro dla Ziemi i Twojego Budżetu!

System NOEL – wprowadza Twój dom w nową erę eko-inteligentnego ogrzewania. Przyłącz się do rewolucji i zadbaj o środowisko oraz swój portfel!

System do zarządzania temperaturą pozwala na precyzyjne planowanie ogrzewania poszczególnych pomieszczeń, zapewniając, że żadne z nich nie jest nadmiernie ogrzewane. W momencie, gdy zdecydujesz się zmienić temperaturę w konkretnym pokoju, NOEL w mgnieniu oka pobiera zmagazynowane wcześniej ciepło w hybrydowym kotle elektrycznym, dostarczając dokładnie tyle ciepła, ile potrzebujesz.

Oszczędzaj nawet do 30% na ogrzewaniu! Brzmi niewiarygodnie? A jednak! Dzięki inteligentnym rozwiązaniom, ogrzewasz tylko te miejsca, które tego potrzebują i dokładnie wtedy, kiedy tego chcesz. To nie tylko wygoda, ale przede wszystkim oszczędności.

Zapytaj o Hybrydowy Kocioł Elektryczny

Inteligentny system do zarządzania temperaturą w połączeniu z hybrydowym kotłem elektrycznym NOEL – to dobre rozwiązanie dla Twojego domu, które łączy najnowsze technologie ogrzewania z dbałością o środowisko. Zadbaj o planetę, optymalizując jednocześnie komfort i koszty ogrzewania!